SMOBY Traktor Farmer XL červený s vlekem

SMOBY Traktor Farmer XL červený s vlekem


 • SMOBY Traktor Farmer XL zelený s přívěsem

2.190 Kč
Cena
1.899 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
291 Kč-13%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A169447

SMOBY Traktor Farmer XL červený s vlekem
Objevovat zem se svým traktorem. To je možné s traktorem Farmer XL od Smoby. Jeho moderní optika, perfektní výbava spojená s velmi dobrými vlastnostmi jízdy a funkce hraní, dělají tento robustní traktor ideálním vozidlem pro děti od 3 let. řetězový pohon je bezpečně schovaný, takže je chráněn před prachem a nečistotami, které by se na něj mohli nalepit. Děti ho ovládají jednoduše šlapáním pedálů a pomocí volantu. Zvládne jízdu i na nerovném povrchu.

Traktor disponuje řetězem, který je poháněn právě šlapáním. Pokud se řetěz povolí, je ho možné dotáhnout. Má realistický design a je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Sedadlo lze nastavit do 3 poloh a přizpůsobit tak velikosti dítěte. Má pevnou plastovou konstrukci. Kola traktoru jsou ovládány pomocí volantu, přesně jako na opravdovém traktoru. Nechybí ani mechanický klakson.

Velký přívěs disponuje dostatkem místa k naložení a má nosnost až 25 kg. Díky tažnému zařízení lze traktor snadno zapřáhnout za traktor a nebo zase odpojit.

Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které pomohou dětem poznávat a trénovat jejich vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 7600710108
 • Rozměr produktu 40 x 80 x 45,5 cm
 • Doporučený věk: Od 3 let Pozor Nevhodné pro děti mladších 3 let.
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  SMOBY Traktor Farmer XL červený s vlekem
  2.190 Kč
  1.899 Kč
  Top značky