SMOBY Traktor Farmer XL CLAAS ARION 400 s přvěsem

SMOBY Traktor Farmer XL CLAAS ARION 400 s přvěsem


MOC¹
2.454 Kč
Cena
2.089 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
365 Kč-15%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A169457

SMOBY Traktor Farmer XL CLAAS ARION 400 s přvěsem
Traktor Farmer XL CLAAS ARION 400 s přvěsem je vhodný pro děti od 3 let. řetězový pohon je bezpečně schovaný, takže je chráněn před prachem a nečistotami, které by se na něj mohli nalepit.

Světoznámá traktorová značka Claas vyrábí zemědělské stroje, které roky plní své účely. Kvalita a design jsou jedinečné. Sada Farmer XL CLAAS ARION 400 od Smoby Toys nabídne vše malým farmářům splnit si své sny. Robustní šlapací traktor je vodhný pro děti od 3 let, je vyroben dle originálu a má vynikající jezdící vlastnosti s mnoha možnostmi hraní.

řetězový pohon je bezpečně schovaný, takže je chráněn před prachem a nečistotami, které by se na něj mohli nalepit. Děti ho ovládají jednoduše šlapáním pedálů a pomocí volantu. Zvládne jízdu i na nerovném povrchu. Pokud se řetěz povolí, je ho možné dotáhnout. Má realistický design a je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Čtyři široká umělohmotná kola a pedály jsou připravena na tvou jízdu. Sedačku traktoru lze nastavovat - jednoduchým způsobem ji přisunete blíže nebo dále od volantu a pedálů, čímž se sedačka přizpůsobí velikosti a potřebám dítěte K traktoru je pomocí jistícího čepu připojena velká vlečka, čímž poskytuje dostatek využitelného prostoru pro přepravu písku či nákupu z obchodu. Nosnost přívěsu je až 25 kg. Má pevnou plastovou konstrukci. Kola traktoru jsou ovládány pomocí volantu, přesně jako na opravdovém traktoru. Nechybí ani mechanický klakson.

Skvělý traktor Farmer Farmer XL CLAAS ARION 400 je vyroben z kvalitních materiálů. Vyrobeno ve Francii. Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které pomohou dětem poznávat a trénovat jejich vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 7600710114
 • Rozměr produktu 40 x 80 x 45,5 cm
 • Doporučený věk: Od 3 let Pozor Nevhodné pro děti mladších 3 let.
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  SMOBY Traktor Farmer XL CLAAS ARION 400 s přvěsem
  MOC¹ 2.454 Kč
  2.089 Kč
  Top značky