Slavíme narozeniny
Slavíme narozeniny
Sleva
až 1.400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Smoby Tříkolka Be Move Komfort, modrá
Momentálně vyprodáno

Smoby Tříkolka Be Move Komfort, modrá

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
 • Smoby Tříkolka Smoby Be Move Comfort růžová

1.651 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A218726

Smoby Tříkolka Be Move Komfort, modrá
Vozítko Be Move Comfort je tříkolka a vozidlo s vodící tyčí v jednom.

Díky bezpečnostnímu madlu, ergonomickému sedátku, nastavitelnému bezpečnostnímu pásu a širokým opěrkám nohou sedí dítě pohodlně a de správným držením těla již od 10 měsíců. Vodící tyč může rodičům pomoci při jízdách. Jakmile může dítě jezdit samo lze bezpečností prvky snadno sejmout.

Ergonomické výškově nastavitelné sedátko se přizpůsobí výšce Vašeho dítěte. Osvědčené vybavení s odolným kovovým rámem, přepínatelným volnoběhem pedálu, zámkem řízení, odnímatelnou taškou a protiskluzovými pedály z tříkolky činí spolehlivého společníka v prvních letech života. Řidítka v novém designu poslouží jako úchyt pro přenášení. Stabilní vozidlo. Do malého zadního vozíku si může dítě uložit své oblíbené hračky.

Podrobnosti:
 • Rozměry výrobku: 68 x 52 x 52 cm
 • Doporučený věk: vhodné pro děti od 10 měsíců
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.