Smoby Veterinární klinika
Cena
1.599 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A316567

EAN: 3032163404019

Smoby Veterinární klinika
Tento text je přeložen automaticky.
Mladí veterináři berou na vědomí: Na veterinární klinice Smoby můžete rychle pomoci každému zvířeti! Jako první se ošetřuje mazlivé kotě a hravý křeček.

K tomuto účelu jsou k dispozici různá hřiště: Malí pacienti se mohou posadit k vyšetřovacímu stolu a zjistit příčiny svých bolestí. V různých regálech je spousta vyšetřovacích pomůcek pro rychlé ošetření. Vanu s ruční sprchou v koupacím prostoru lze dokonce napustit vodou. V běžícím kolečku může křeček ukázat, jestli mu při běhu něco ublíží.

Rozsáhlé vybavení zahrnuje vyklápěcí přihrádku na první pomoc, plyšovou kočku a plyšového křečka, injekční stříkačku, teploměr, různé hrací lahvičky, stetoskop, náramek pro pacienta, hrací lékárničky, náplasti a brožurku s lékařskými záznamy.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 52,3 x 46,1 x 70,7 cm
  • Vyrobeno ve Francii
  • Materiál: plast
  • Věk: od 3 let

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Smoby Veterinární klinika
4.5
3 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 2
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

Smoby Veterinární klinika
Smoby Veterinární klinika
1.599 Kč