Smoby Vroom Planet Mini-Flitzer Auta, box

Smoby Vroom Planet Mini-Flitzer Auta, box

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 682 Kč
563 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 119 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A184840

Smoby Vroom Planet Mini-Flitzer Auta, box
Jestli hasičské auto s výklopným žebříkem, stavební vozidlo s míchačem cementu, odtahový vůz, vrtulník, motorka a další skvělá autíčka Vroom Planet Mini od Smoby.

Tvar Mini autíček splňuje ergonomii malých dětských rukou, tak malí objevovatelé mohou auta snadno uchopit. Vzhledem k tomu, že děti rády všechno zjišťují aktivně, zřekli jsme se umělého pohonu prostřednictvím baterií nebo tření. Díky robustnosti a patentovanému spojení aut osami je řada Mini aut vhodná již pro děti od 1 roku. Smoby mini autíčka jsou vyrobeny ze zdravotně neškodných materiálů.

Podrobnosti:
  • Vyrobeny ze zdravotně neškodných materiálů
  • Věk: od 12 měsíců

Příslušenství

Cena
834 Kč
Cena
1.498 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Smoby Vroom Planet Mini-Flitzer Auta, box
MOC¹ 682 Kč
563 Kč