Smoby Vroom Planet Multi-garáž

Smoby Vroom Planet Multi-garáž


MOC¹
955 Kč
Cena
908 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
47 Kč (5%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A184843

Smoby Vroom Planet Multi-garáž
V této Vroom Planet Multi garáži je toho hodně k objevování. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Skvělá sada pro malé fanoušky aut, na třech patrech. Velký, otočný výtah přiveze autíčka rychle nahoru. Skvělá rampa pro mini-Flitzer autíčka. Rychlá vystřelovací rampa, vystřelí autíčko do rušného provozu. Skvělé pohyblivé části. Vyjeď až nahoru a vychutnej si výhled. Potřebuješ pomoc? Zavolej helikoptéru, která má připravené místo zcela nahoře. Ve spodní části garáže se nachází dílna a mycí linka pro péči o autíčka. Skvělá dráha pro kluky i holky. V sadě najdeš 1 mini-flitzer autíčko a vrtulník.

Vroom Planet Mini-Flitzer série je specielně vyvinuta pro děti od 1-5 let. Tvar aut odpovídá ergonomii malé dětské ruky. Dobře se uchopí a dá se s nimi ''poznávat svět''. Veselé designy, barevné tóny trénují motoriku a koncentraci dětí. Díky robustnosti a patentovanému spojení aut osami je řada Mini-Flitzer od Smoby vhodná již pro děti od 12 měsíců.

Podrobnosti:
  • Obsah: 1 x Mini-Flitzer Auto a 1 vrtulník
  • Věk: od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Smoby Vroom Planet Multi-garáž
MOC¹ 955 Kč
908 Kč
Top značky