Smoby Zastávka FleXtreme Pit Stop
MOC¹
443 Kč
Cena
434 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A333807

EAN: 3032161809168

Smoby Zastávka FleXtreme Pit Stop
Tento text je přeložen automaticky.
Smoby FleXtreme Pit Stop pro svět závodních drah FleXtreme, kde si děti mohou postavit ty nejbláznivější dráhy pomocí ohebných kolejnic: Svahy, svislá stoupání, jízdy nad hlavou.

2 v 1: modul Start-Stop a modul mostu/tunelu, které lze do koleje instalovat společně nebo samostatně. Smoby FleXtreme je zcela nový herní svět, který dětské kreativitě neklade žádné meze. Pomocí flexibilních drah mohou děti sestavovat ty nejbláznivější závodní dráhy a jezdit neuvěřitelné kousky a tratě s výkonnými závodními autíčky FleXtreme: včetně senzačních stoupání, jízd nad hlavou a bláznivých sjezdů. Zbrusu nový Smoby FleXtreme Pit Stop je nezbytnou sadou příslušenství, protože usnadňuje zastavení a nastartování Racing Cars! Po přepnutí bočního spínače se zvedne pogumovaná kolejnice a závodní auto zpomalí na plnou rychlost. Stiskněte boční spínač dolů a spustí se další akce Racing .

2 v 1: Zastávku Pit Stop lze zabudovat do dráhy samostatně nebo ji lze připevnit na modul mostu/tunelu. Tento modul má dvě pružné podpěry, které lze použít jako mostní pilíře nebo je sklopit a vytvořit tak tunel. Při samostatné instalaci do koleje lze kolejnice položit přes ni nebo skrz ni a upevnit je na místě. Systém 2 v 1 je snadno pochopitelný i pro menší děti a je vhodný pro každého fanouška závodních tratí.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 38 x 13,5 x 13 cm
  • Materiál: syntetický materiál
  • Věk: od 5 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Smoby Zastávka FleXtreme Pit Stop
Smoby Zastávka FleXtreme Pit Stop
MOC¹ 443 Kč
434 Kč