Smoby Žehlicí prkno a žehlička s příslušenstvím

Smoby Žehlicí prkno a žehlička s příslušenstvím


Cena 899 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A245402

Smoby Žehlicí prkno a žehlička s příslušenstvím
S tímto žehlicím prknem jsou malí pomocníci nejlépe vybaveni, jsou silní a připraveni pomáhat s domácími pracemi!

Tady mohou malí žehlit jako velcí! Realistické zvuky - žehlící prkno a stabilní umělohmotná konstrukce, napařovací žehlička. Žehlička dělá skutečné zvuky jako při žehlení - po stisknutí tlačítka vydá dva různé zvuky, v závislosti na povaze podkladu.

Po domáci práci lze žehlicí prkno rychle uklidit a potom zase složit. Čerstvě vyžehlené věci se mohou umístit na dvě ramínka. Lze připevnit i další kusy oblečení. Lahvička pro snadné žehlení a nemačkání oblečení (prázdné balení).

Podrobnosti:
  • Žehlička s realistickými zvukovými funkcemi
  • Obsahuje ramínka, kolíčky a lahvičku
  • Automatické vypnutí šetří baterie.
  • Baterie: 2 x LR06/AA Mignon - baterie (nejsou součástí balení)
  • Rozměry výrobku (DxŠxV): 69 x 23 x 48,5 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky.


O Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Smoby Žehlicí prkno a žehlička s příslušenstvím
899 Kč
Top značky