10% SLEVA = Děkujeme!
10% SLEVA = Děkujeme!
DEKU6765
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Info
SÖHNGEN omítka děti aluderm-aluplast naplněné

SÖHNGEN omítka děti aluderm-aluplast naplněné


Cena
650 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A067148

EAN: 4250108805786

SÖHNGEN omítka děti aluderm-aluplast naplněné
Tento text je přeložen automaticky.

Dávkovač naplněný 115 obvazy na omítku aluderm®-aluplast s vypařováním hliníku v pěti různých provedeních a velikostech: 30 elastických proužků po 72 x 25 mm a 72 x 19 mm, každý po 25 nepromokavých dětských proužcích, barevně potištěný klauni a Indiáni, 5 obvazových proužků na rány 100 x 40 mm, elastických, pro stříhání na míru, jakož i další nůžky dlouhé 10 cm a osvědčení o zdravotní nezávadnosti minibloku.

Zásobník je ABS plast, 160 x 122 x 57 mm, s nástěnným držákem a montážní sadou. Je oranžová, má tři přihrádky a průhledné víko s prostorem pro tunely.

Naplněné náplasti aluderm®-aluplast v různých rozměrech. Každá odrůda ve svém vlastním prostoru, bezpečné, jasné a praktické skladování, snadné doplňování, vyjímání orientované na poptávku, ochrana před kontaminací, prodloužená životnost a trvanlivost.

aluderm®-aluplast - obvaz na rány aluderm
aluderm®-aluplast je speciální omítací náplast s aludermem pokrytou aludermem® a savým rounem.
aluderm® se nelepí na ránu, nevláknitý, je vysoce savý, může pomoci s tvorbou a hojením kůže a je prodyšný.
aluderm®-aluplast elastický: nosný materiál vysoce elastický polyesterový fleece, bílý, zvláště šetrný k pokožce, dobrá propustnost vzduchu, odpuzující vodu. Polyakrylátové lepidlo je navíc aktivováno tělesným teplem. Obzvláště mazlivý, přizpůsobí se všem pohybům, hypoalergenní, nedráždivý.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SÖHNGEN omítka děti aluderm-aluplast naplněné
650 Kč