Spacák ALVI M„xchen, originální systém spacáků, design 337/6, vel. 62/68
Momentálně vyprodáno

Spacák ALVI M„xchen, originální systém spacáků, design 337/6, vel. 62/68

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.282 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A061604

Spacák ALVI M„xchen, originální systém spacáků, design 337/6, vel. 62/68
Originální spacákový systém ALVI M„xchen

ALVI se dlouho zabýval otázkou "optimálního prostředí pro spánek", aby zajistil další přednosti pro zdravý spánek miminka. Výzkum se zaměřil zcela speciálně na nebezpečí ¹přetepleníÅ.
Spacák M„xchen se skládá ze dvou vnitřních a jednoho vnějšího spacáku. Vnitřní spacák je ze 100% bavlny, má dlouhé rukávy a dá se použít i jako spacák na léto.
Vnější spacák z bavlny - jersey je nastavitelný ve velikosti a díky tomuto efektu ¹růstu s miminkemÅ se dá dlouho používat. Spacák se dá používat už krátce po narození, čímž se zvýší užitková hodnota. Hruškovitý tvar spacáku zajišťuje velkou volnost pro nožky. Díky zipu kolem dokola se nebezpečí přiskřípnují krku rovná nule!

Systém 3 spacáků ALVI MŽXCHEN

1 vnější spacák
2 vnitřní spacáky ve dvou velikostech (62 a 68)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.