Spacák ALVI M„xchen SuperSoft, vel. 56/62, design 323/6Spacák ALVI M„xchen SuperSoft, vel. 56/62, design 323/6

Spacák ALVI M„xchen SuperSoft, vel. 56/62, design 323/6


Cena
1.425 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série Alvi Elefant

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A061652

EAN: 4010395035699

Spacák ALVI M„xchen SuperSoft, vel. 56/62, design 323/6
Originální spacákový systém ALVI M„xchen SuperSoft

Ještě měkčí, ještě hebčí ... Alvi SuperSoft

Enzymy jsou nejdůležitější skupina bílkovin. Nacházejí se v rostlinách, zvířatech a lidském těle. Textílie, které jsou ošetřeny přírodními enzymy získají měkkost a jsou mnohem hebčí. Jedná se o zušlechťovací metodu textílií, která je naprosto šetrná k životnímu prostředí a dělá spací pytle Alvi M„xchen ještě hebčí!

Proč Alvi SuperSoft?
• Zušlechtilý, extrémně měkký povrch látky díky přírodním enzymům
• Velmi lehce se udržuje, neboť je méně náchylný špíně a flekům
• Méně chloupků a uzlíků, takže je na dlouho hezký a velmi měkký

Spacákový systém M„xchen se skládá z vnitřního a vnějšího spacího pytle. Vnitřní spacák je ze 100% bavlny, má dlouhé rukávy a dá se používat jako letní spacák.
Vnější spacák je ze zušlechtilé bavlny - jersey, má nastavitelnou velikost a díky tomuto efektu ¹spolurůstu s miminkemÅ se dá používat po dlouhou dobu. Spací pytel se dá používat už krátce po narození a díky tomu má velkou užitkovou hodnotu. Hruškovitý tvar spacího pytle zajišťuje velkou volnost pro nožky. Díky zipu kolem dokola je nulové nebezpečí přiskřípnutí dětského krku!

Třídílný M„xchen SuperSoft

• 1 menší vnitřní spací pytel z jersey s rukávy, zavinovací technika
• 1 větší vnitřní spací pytel z jersey s rukávy, zavinovací technika
• 1 vnější spací pytel hruškovitého tvaru, který roste s dítětem, se zipem kolem dokola.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.


Naše nejprodávanější

Spacák ALVI M„xchen SuperSoft, vel. 56/62, design 323/6
1.425 Kč