Spin Master Hatchimals - Mystery EG
Momentálně vyprodáno

Spin Master Hatchimals - Mystery EG


Cena
1.802 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A247692

Spin Master Hatchimals - Mystery EG
S vajíčkaem Mystery Egg od Hatchimals bude napětí téměř k nevydržení! Jedna ze čtyř zcela odlišných nebeských bytostí se může vyklubat z vajíčka. Všichni jsou ovšem dobří letci s hezky tvarovanými křídly a obzvláště měkoučkým plyšem. Ve společné hře se naučí mluvit a tančit, samy o sobě vydávají nové zvuky a nazývají dítě jeho jménem.

Hatchimals kombinují magický zážitek vylíhnutí s prvkem překvapení "Kdo je skutečně ve vajíčku?" Nyní se tento okamžik opět zvýší o 4 možnosti týkající se druhu a ještě více barevných možností - velké předvídání, velké překvapení!

Podrobnosti:
  • 1 vejce se 4 různými skvrnami znamená 4 různé druhy
  • Velké překvapení! Druh ani barvu nelze předem předpokládat
  • Hatchimal si pamatuje jméno dítěte
  • Včetně baterií 2 x AA
  • Věk: od 5 let
Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly a kuličkami.
Výběr varianty bohužel není možný. Zasíláme náhodně vybraný vzorek z vyobrazených výrobků.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky