Spin Master Kinetic Sand - Zmrzlina

Spin Master Kinetic Sand - Zmrzlina


Cena
263 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A231805

Spin Master Kinetic Sand - Zmrzlina
Děvčata si na pískovišti ráda hrají roli pekařky nebo prodavačky zmrzliny, které vytvářejí a poté prodávají různé dobroty. Tato zábava se nyní může přenést do dětského pokoje!

S kinetickým pískem v barvě jahodové zmrzliny a příslušenstvím můžeš vytvořit ''vynikající'' zmrzlinové kreace, pořád dokola. Kinetický písek nevysychá, nelepí na prstech, je možné ho skvěle modelovat a snadno se uklízí. Spodní polovina balení slouží jako pískoviště.

Podrobnosti:
 • Obsah: 283 g kinetického písku (pink), 4 doplňky, 1 krabička na hraní, 1 návod
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Spin Master Kinetic Sand - Zmrzlina
  263 Kč
  Top značky