Sleva na hračky ➽ 10%
Sleva na hračky ➽ 10%
Kód kupónu
4SPIE6174
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Spin Master Paw Patrol Rescue Racer - Skye, Rocky, Rubble
Momentálně vyprodáno

Spin Master Paw Patrol Rescue Racer - Skye, Rocky, Rubble

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

569 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A231873

Spin Master Paw Patrol Rescue Racer - Skye, Rocky, Rubble
Ve svých záchranných vozidlech pospíchají tito tři hrdinové Tlapkové patroly - Skye, Rocky a Rubble - na záchranu do dětkého pokoje!

Bez ohledu na to, zda si přehráváte dobrodružství z televizních seriálů nebo vaše vlastní mise, tito tři jsou skvělý tým! Pevně spojeni s vozidly vyráží hrdinové Tlapkové patroly k záchranné akci. Pokud někdo potřebuje pomoc v Adventure Bay, tito tři hrdinové Tlapkové patroly jsou se svými zásahovými vozy v mžiku na místě! Každý pejsek má vozidlo podle svého charakteru a sil. Když všichni v týmu spolupracují, každý problém se rychle vyřeší.

Podrobnosti:
  • Postavičky jsou pevně spojeniy k vozidlům
  • Vozidla mají otáčecí kolečka
  • Postavičky Skye, Rocky a Rubble
  • Perfektní sada pro malé fanoušky Tlapkové patroly
  • Věk: od 3 let
Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.