Sbírejte babypoints!
Sbírejte babypoints!
Dnes až
10x více bodů!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Steiff Caribbean Manati Sian 33 cm šedá

Steiff Caribbean Manati Sian 33 cm šedá


Cena
1.908 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291432

EAN: 4001505024382

Steiff Caribbean Manati Sian 33 cm šedá
Tento text je přeložen automaticky.
"Chraňte biologickou rozmanitost společně s námi. Ve spolupráci s National Geo graphic byla vytvořena speciální kolekce měkkých hraček na podporu opatření na zachování biologické rozmanitosti. Sbírka zahrnuje zvířata, která se používají pro projekt ochrany druhů National Geo graphic Photo Arch by Joel Sartore. Fotografuje ohrožené druhy po celém světě dříve, než vyhynou. Váš nákup podporuje dobrou věc! Výtěžek z prodeje všech produktů National Geo graphic podporuje vědce, objevitele a vědce National Geo graphic Chraňte biodiverzitu společně s námi. Ve spolupráci s National Geo graphic byla vytvořena speciální kolekce měkkých hraček na podporu opatření na zachování biologické rozmanitosti. Sbírka zahrnuje zvířata, která se používají pro projekt ochrany druhů National Geo graphic Photo Arch by Joel Sartore. Fotografuje ohrožené živočišné druhy po celém světě dříve, než vyhynou. Váš nákup podporuje dobrou věc! Výtěžek z prodeje všech produktů National Geo graphic podporuje vědce, objevitele a vědce National Geo graphic Society po celém světě. Sebevědomý a pohodlný pohyb na cestách. To je způsob, jak znáte karibskou manatee. A to bylo vždy jeho zánikem. Nakonec, lov, zranění způsobená lodními vrtulemi a rybářským náčiním vedly k silnému ohrožení tohoto rodu. Toto přátelské zvíře představuje Sian Caribbean Manatee. Je vysoký 33 cm a je vyroben z plyšové měkké tkané kožešiny. Jeho tvář je zbarvena hnědou technikou airbrush. Jeho rodina žije v teplých pobřežních vodách Karibiku. Zde je milý druh vystaven nebezpečí rybolovu a lodního provozu kvůli jeho pomalému pohybu. To je důvod ohrožujícího poklesu populace. Sian Caribbean-Manati by ráda upozornila na tento problém. Děti v něm mohou najít neobvyklého mazlavého partnera. Tímto způsobem se v raném věku probudí povědomí o vzácných druzích. Důvěryhodné zvíře, které vyzařuje útulnost. Také ve sbírce Sian Caribbean Manati bude přitahovat pozornost jako nápadně odlišné stvoření. Dárkový nápad pro každého, kdo ocení speciální.

Detaily produktu:
\ t
  • Série: Národní Geo grafika
  • stykač knoflík: z nerezové oceli ""knoflík do ucha
  • Materiál: vyrobený z plyšové měkké tkané kožešiny
  • Složení materiálu: 72% akryl, 28% bavlna
  • Výplň: plněné syntetickým výplňovým materiálem
  • oči: s plastovými oči
  • Barva: šedá hnědá špičatá
  • Velikost: 33 cm
  • Pokyny pro péči: lze prát v pračce při 30 ° C
"

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Naše nejprodávanější

Steiff Caribbean Manati Sian 33 cm šedá
Steiff Caribbean Manati Sian 33 cm šedá
1.908 Kč