Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Steiff červená Panda Bendi 30 cm
Momentálně vyprodáno
Cena
2.554 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291474

EAN: 4001505024443

Steiff červená Panda Bendi 30 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Chraňte spolu s námi biologickou rozmanitost. Ve spolupráci s National Geo graphic byla vytvořena speciální kolekce plyšových zvířat na podporu opatření k zachování biodiverzity. Sbírka obsahuje zvířata, která byla použita pro projekt ochrany druhů National Geo graphic Photo Ark od Joela Sartora. Fotografuje ohrožené druhy na celém světě, než vyhynou. Váš nákup podporuje dobrou věc! Výtěžek z prodeje všech grafických produktů National Geo podporuje vědce, objevitele a výzkumníky National Geo graphics Society z celého světa. Jeho stejná specifika žijí hlavně v Číně a některých sousedních zemích. Stejně jako u všech ohrožených druhů zvířat jsou za snižující se populaci zodpovědní lidé. Panda červená je také láskyplně známá jako zlatý pes nebo liška ohnivá, kočičí medvěd nebo medvědí kočka. Ale člověk si odnese jeho stanoviště a také ho loví. Bendi Red Panda je obzvláště krásná jako varovný velvyslanec svého druhu. Je vysoký 30 cm a je vyroben z červenohnědého plyšového plyšového mazlíčka. Jeho záda, tváře a zadní část hlavy, stejně jako jeho hustý ocas, jsou drženy v liščí červené barvě. Spojovací drát v předních nohách zajišťuje stabilní polohu vsedě. Tlapky jsou bílé a mají lakované tlapky. Uši a tváře vykazují krémový tón. S propracovanou technikou airbrush byly obličej a hlava zbarveny do hnědé a bílé. Bendi Red Panda se ráda hladí. Jako by měl podezření, že se zvýší porozumění utrpení jeho stejných druhů. Touha po zachování jeho druhu je jistě značně posílena jeho přítomností.

podrobnosti o produktu:
\ t
  • Série: National Geo graphics
  • stykačové tlačítko: s knoflíkem do uší z nerezové oceli
  • materiál: vyroben z plyšového měkkého plyše
  • složení materiálu: 80% akryl, 20% polyester
  • Výplň: plněná syntetickým výplňovým materiálem
  • oči: s plastovými očima
  • barva: červenohnědá
  • velikost: 30 cm
  • Pokyny pro péči: lze prát v pračce na 30 ° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Naše nejprodávanější