STEIFF Coca-Cola lední medvěd

STEIFF Coca-Cola lední medvěd

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • STEIFF Coca-Cola Lední medvěd 38cm

5.150 Kč
3.878 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.272 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A114938

STEIFF Coca-Cola lední medvěd
Coca-Cola lední medvěd
Číslo výrobku: 355400

Se svým snowboardem COca-cola lední medvídek je velký 21 cm a je připraven na každou sjezdovku. Lyžování v Kanadě, nebo v -Alpách: Coca-cola lední medvěd jezdí všude a všude se mu líbí! 5 různých medvídků kterých se na světě nachází 1.500 - s nezapomenutelnou a pozlacenou náušničkou v uchu se sloním motivem

Limitovaná edice: jen 1 500 ks na celém světě

Podrobnosti:
materiál - alpaca
Rozměr: 21 cm
s plastovými oky
naplněno syntetickým materiálem
pratelné
s nezapomenutelnou, pozlacenou "náušničkou v uchu" se sloním motivem

Pozor!
Tento produkt není hračka. Výrobek je určen pro sběratele.

Příslušenství

Cena
1.360 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


STEIFF Coca-Cola lední medvěd
5.150 Kč
3.878 Kč