STEIFF Coca-Cola Ledový medvěd - Ornament

STEIFF Coca-Cola Ledový medvěd - Ornament


MOC¹
1.756 Kč
Cena
1.376 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
380 Kč-22%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A114941

STEIFF Coca-Cola Ledový medvěd - Ornament
Coca-Cola Ledový medvěd - Ornament
Číslo výrobku: 355318

Malý Coca-Cola ledový medvěd se těší na své nové kamarády: se svou červenou šálkou a přátelským obličejem nesmí chybět žádnému sběrateli. Ideální jako dárek pro fanoušky Coca-Cola Medvídek je vyroben z plyše, 5 různých druhů a nezapomenutelná a pozlacená " náušnička v uchu" s motivem slona

Limitovaná edice: jen 2á000 ks na celém světě

Podrobnosti:
Mateiál - plyš
Rozměr: 10 cm
s plastovými okx
naplněno syntetickým materiálem
pratelné
s nezapomenutelnou a pozlacenou "náušničkou v uchu" se sloním motivem

Pozor!
Tento produkt není hračka. Výrobek je určen pro dospělé sběratele.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Naše nejprodávanější

STEIFF Coca-Cola Ledový medvěd - Ornament
MOC¹ 1.756 Kč
1.376 Kč
Top značky