Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Steiff Disney I-Aah s pískačem a praskající fólií
Momentálně vyprodáno

Steiff Disney I-Aah s pískačem a praskající fólií


Varianta:

Cena
1.768 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291882

EAN: 4001505290138

Steiff Disney I-Aah s pískačem a praskající fólií
Tento text je přeložen automaticky.
"Světle modrá a růžová Disney I-Aah je vysoká 23 cm a je vyrobena z plyše pro jemnou pokožku dítěte. Nevypadá depresivně ani smutně. Naopak: I-Aah radostně vypadá z vyšívaných očí. Nosní dírky a obočí i usměvavá ústa završují jeho sympatickou povahu. Hlava s legračními vlasy tygr v černé barvě. Do těla bylo zapuštěno pískání a při stisknutí na žaludek vydává veselé tóny. To je zábava. Nikdy toho nedostanete dost. Také praskající fólie v uších vzbuzuje zvědavost kamery pro hry. A během přestávek ve hrách a zaspání se Disney I-Aah usadí v těsné blízkosti svého nového filantropa a těší se mnoha pohlazením.

Podrobnosti:
  • Série: Wild Sweetie s
  • z nerezové oceli ""Tlačítko v uchu
  • Velikost: 23 cm
  • Barva: světle modrá / růžová
  • Materiál: vyrobený z plyše pro dětskou pokožku
  • Výplň: plněná syntetickým výplňovým materiálem
  • oči: s vyšívanýma očima
  • Umývatelnost: pračka omyvatelný při 30 ° C
"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Naše nejprodávanější