Steiff Disney Mickey Myš hadrová maska ​​s praskající fólií, 29 cm

Steiff Disney Mickey Myš hadrová maska ​​s praskající fólií, 29 cm


Varianta:
  • Steiff Disney Mickey Myš hadrová maska ​​s praskající fólií, 29 cm
  • Mycí hadr Steiff Disney Minnie Mouse s praskající fólií, 29 cm

Cena
1.740 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A277729

EAN: 4001505290169

Steiff Disney Mickey Myš hadrová maska ​​s praskající fólií, 29 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Celosvětově známý a včera jako dnes ikona: Toto je Mickey Mouse. Je to všestranný talent: chytrý, zábavný a dobrodružný. A je vždy na straně jeho přátel. Moudrý hadřík Disney Mickey Mouse je vysoký 29 cm a je vyroben ze super měkkého plyšu pro pokožku jemnou pro děti. Vyšívané oči a také vyšívané smějící se ústa svítí ve skvělé barevné kombinaci šedé, modré a bílé. Legrační kulaté uši v šedé barvě jsou plné praskající fólie. Šedý nos zaobluje krásnou tvář. Modré a bílé pruhované šály jsou pevně našity. Tato mazanina je zaručeně stálým společníkem vašeho oblíbeného. Protože to dává teplo a bezpečnost. Pro všechny novorozence je nutkou mazanina. Vždy a všude má váš malý poklad krásný pocit blízkosti a bezpečí. Krásný dárek a zároveň vzpomínka na narození a křest.

Podrobnosti:
  • rozměry: 29 x 18,5 x 10 cm
  • Materiál: plyš pro dětskou pokožku
  • Složení materiálu: 100% polyester
  • náplň: plněná syntetickým plnivem
  • Barva: šedá, modrá , bílé
  • Oči: s vyšívanýma očima omyvatelný při 30 ° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Naše nejprodávanější

Steiff Disney Mickey Myš hadrová maska ​​s praskající fólií, 29 cm
1.740 Kč