STEIFF Hrací hračka - medvídek, modrý

STEIFF Hrací hračka - medvídek, modrý


MOC¹
1.092 Kč
Cena
843 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
249 Kč (23%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A090163

STEIFF Hrací hračka - medvídek, modrý
Tento výrobek je doporučován naším Hebammen. Jedná se o výrobek bezpečný.

Hrací hračka - medvídek, modrý
Číslo výrobku: 239595

Vítej na světe, malý človíčku!

Medvídek je skvělý společník pro malé děti. v dětské postýlce nesmí hrací hračka chybět. Hrací hračka - medvídek je velký 20 cm a je vyroben z plyše, je tedy příjemný pro jemnou dětskou pokožku.

Podrobnosti:
• Barva: modrá
• melodie: spinkej můj malinkej spi
• Materiál: plyš pro jemnou dětskou pokožku
• Rozměr: 20 cm
• Výplň: systetika
• pratelné na 30° C
• s nezapomenutelnou "náušničkou v uchu"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


STEIFF Hrací hračka - medvídek, modrý
MOC¹ 1.092 Kč
843 Kč
Top značky