Slavíme narozeniny
Slavíme narozeniny
Sleva
až 1.400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Steiff Hřejivý polštář medvídek Charly 28 cm

Steiff Hřejivý polštář medvídek Charly 28 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.225 Kč
969 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 256 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A174336

Steiff Hřejivý polštář medvídek Charly 28 cm
S hřejivým polštářkem Charly s třešňovou výplní se utiší bolesti břicha a jiné bolístky.

Hřejivý polštářek se hodí díky rovnoměrnému vydávání tepla pro uklidnění a dobrý pocit miminek a dětí. Hřejivý polštářek se dá díky drukům vyjmout z medvídka. Vedle teplé funkce, může být tento polštářek použit jako chladící polštářek.

Přesný popis užití polštářku s třešňovými peckami je přiložen. Medvídek toho ale může nabídnout ještě víc. S 28 cm medvídkem se dá pilně mazlit. Navíc se hodí hřejivý polštářek Charly i jako skrýš pro tajnosti.

Podrobnosti:
  • Materiál: z měkkého plyše
  • Výplň: s vyjímatelným polštářkem s třešňovými peckami
  • Velikost: 28 cm
  • Oči: s umělohmotnýma očima
  • Praní v pračce na 30 °C, polštářek s třešňovými peckami se nedá prát - vytáhněte ho předtím
  • S "knoflíkem v uchu"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Steiff Hřejivý polštář medvídek Charly 28 cm
MOC¹ 1.225 Kč
969 Kč