STEIFF Kuřátko Pilla, žluté 14 cm
Momentálně vyprodáno

STEIFF Kuřátko Pilla, žluté 14 cm

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 583 Kč
558 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A052129

STEIFF Kuřátko Pilla, žluté 14 cm
Kuřátko Pilla
Číslo výrobku: 73335


• Barva: žlutá
• Rozměr: 14 cm
• s plastovými oky
• pratelné na 30ø

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.