Steiff Lamb Flocky 15 cm krémová / béžová

Steiff Lamb Flocky 15 cm krémová / béžová


Cena
668 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A236391

EAN: 4001505073090

Steiff Lamb Flocky 15 cm krémová / béžová
Tento text je přeložen automaticky.
"Flocky, 15 cm vysoké jehně, je sladká víchrka. Přeskakuje dětským pokojem a kolísá s béžovými plyšovými ušima, které jsou uvnitř zevně zbarvené. Vločkové jehněčí je vyrobeno z plyšového měkkého plyše. Uši, obličej a nohy v béžové harmonii s krémově zbarvenou jehněčí. Nos a ústa jsou zdobeny detaily airbrush. Hra s Flocky je hodně legrace. Neexistují žádná omezení pro vaši fantazii: Květinová peřina se stává loukou květin a polštářem hora pokrytá sněhem. Po všem hraní se Flocky unavil. S jeho novým přítelem v náručí, vaše sluneční svit klidně usne. Společně s Flocky, stálým, načechraným jehněčím, vašimi milými sny o dobrodružstvích na barevných horských loukách.

Podrobnosti:
  • vyrobené z plyšových měkkých plyšů
  • 15 CM
  • plněné syntetickým výplňovým materiálem
  • s plastovými očky
  • lze prát v pračce při 30 ° C
  • á ""knoflík v uchu""
"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Naše nejprodávanější

Steiff Lamb Flocky 15 cm krémová / béžová
668 Kč