Steiff lev v dárkové krabičce
Cena
2.381 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291510

EAN: 4001505026669

Steiff lev v dárkové krabičce
Tento text je přeložen automaticky.
Chraňte spolu s námi biologickou rozmanitost. Ve spolupráci s National Geo graphics byla vytvořena speciální kolekce plyšových hraček na podporu opatření k zachování biologické rozmanitosti. Sbírka obsahuje zvířata vybraná pro projekt ochrany druhů National Geo graphic Photo Ark od Joela Sartora. Fotografuje ohrožené druhy na celém světě, než vyhynou. Váš nákup podporuje dobrou věc! Výtěžek z prodeje všech grafických produktů National Geo podporuje vědce, objevitele a výzkumníky National Geo graphics Society z celého světa. Jak silně je africký lev ve své existenci ohrožen, měl by zde být zvláštním varovným symbolem. Proto byl vytvořen tento krásný zástupce jeho druhu. Je 13 cm vysoký a je vyroben z obzvláště jemného mohéru. Hrdě se zastává svého druhu se svou typickou blonďatou hřívou. Nos a jeho lví tlama jsou hnědé. Uši byly zapracovány do plsti. Nechybí ani vousaté vlasy. Obličej hlavy a špička ocasu byly propracovanou technikou airbrush zvýrazněny hnědou barvou. Ocas je zpracován jako šňůra. Brada je udržována v bílé barvě. Je to ideální dárek pro sběratele nebo pro lidi, kteří mají povědomí o světě ohrožených zvířat. Proto se objeví v příslušné dárkové krabičce. Bude zvláště oceněno, protože je vyrobeno z vybraného jemného materiálu. Takže tento krásný lev může okouzlujícím způsobem představit svůj druh. Cenný symbol pro zachování tohoto ohroženého druhu.

Podrobnosti o produktu:
\ t
  • Série: Grafika National Geo
  • knoflík stykače: s knoflíkem do ucha z nerezové oceli
  • Materiál: vyroben z nejjemnějšího mohéru
  • Složení materiálu: 53% mohér, 47% bavlna
  • Výplň: plněná se syntetickým výplňovým materiálem
  • oči: s plastovými očima
  • barva: strakatá
  • velikost: 26 cm
  • pokyny pro péči: lze prát v pračce 30 ° C

Pozor
Tento výrobek není hračka. Článek je určen výhradně pro dospělé sběratele.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Naše nejprodávanější

Steiff lev v dárkové krabičce
2.381 Kč