Steiff National Geo graphic Sheila dětská pečeť, 23 cm

Steiff National Geo graphic Sheila dětská pečeť, 23 cm


Cena
1.190 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A277618

EAN: 4001505063688

Steiff National Geo graphic Sheila dětská pečeť, 23 cm
Tento text je přeložen automaticky.
"Chraňte rozmanitost druhů společně s námi. Ve spolupráci s National Geo graphics byla vytvořena speciální kolekce plyšových zvířat na podporu opatření na zachování rozmanitosti druhů. Sbírka zahrnuje zvířata, která byla použita pro projekt ochrany druhů National Geo graphic Photo Arch od Joela Sartoreho. Fotografuje ohrožené živočišné druhy po celém světě dříve, než vyhynou. Váš nákup podporuje dobrou věc! Výtěžek z prodeje všech produktů National Geo graphic podporuje vědce, průzkumníky a výzkumníky National Geo Graphics Society po celém světě.

Okouzlujícím členem naší sbírky National Geo graphic je Sheila Baby Seal. S očima sladké talířky se zájmem dívá do světa. Dolní břicho a tvář jsou vyrobeny z plyšového měkkého plyše v šedé / béžové. Efektní tělo zdobí ušlechtilý design airbrush v šedé barvě. Pro Sheilu byly použity zvláštní barevné detaily: Růžová kolem úst, tečky na zádech a kolem očí krásná tmavě hnědá. Nos je černý a legrační vousy jsou bílé. 23 cm velká Sheila patří k typu Largha-Robben. Žije v Japonském moři, Beringově moři, Žlutém moři a Severním ledovém oceánu. Jemná Sheila je na seznamu ohrožených druhů, protože její stanoviště je ohroženo nadměrným rybolovem a znečištěním. Expanze komerčních a průmyslových oblastí a globální oteplování také ohrožují tento typ těsnění.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 23 x 21 x 13 cm
  • Materiál: vyrobený z plyšově měkké tkané kožešiny
  • Složení materiálu: 64% akryl, 36% bavlna
  • náplň: plněná syntetickým plnivem
  • Barva : šedá
  • Oči: s plastovýma očima
  • S nerezovým ""knoflíkem do uší""
  • Hmotnost: 84 g
  • Umývatelnost: pračka omyvatelný při 30 ° C
"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Naše nejprodávanější

Steiff National Geo graphic Sheila dětská pečeť, 23 cm
1.190 Kč