Steiff opička Brownie 40 cm světle hnědá

Steiff opička Brownie 40 cm světle hnědá


Varianta:
  • Steiff opička Brownie 40 cm světle hnědá
  • Steiff Monkey Brownie 30 cm světle hnědá

Cena
1.120 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A236133

EAN: 4001505060328

Steiff opička Brownie 40 cm světle hnědá
40 cm měkká mazlivá kamarádka opička Brownie přichází z tropické džungle přímo do dětského pokoje. Bude vaše dítě všude doprovázet. Společně se budou smát, laškovat, hrát si, objevovat... Opička Brownie se usmívá naznačenými ústy a zvednutá obočí se ptají, které dobrodružství přijde dále na řadu. Snadno se uchopí a stiskne. Ruce, nohy a obličej jsou vyrobeny z kvalitního plyše s krátkým chlupem, srst z delšího měkkého plyše. Rozličné povrchy vyzývají k prozkoumání. Večer si může opička Brownie samozřejmě lehnout také do postýlky, chce, aby ji její nejlepší kamarád před spaním pohladil.

Podrobnosti:
  • z měkkého plyše
  • 40 CM
  • naplněno syntetickým materiálem
  • oči jsou vyrobené z plastu
  • pratelné na 30° C
  • s jedinečnou "náušničkou v uchu"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Naše nejprodávanější

Steiff opička Brownie 40 cm světle hnědá
1.120 Kč