STEIFF plyšový medvídek Charly 30 cm béžový s kufrem

STEIFF plyšový medvídek Charly 30 cm béžový s kufrem

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • STEIFF plyšový medvídek Finn s kufrem 28 cm
  • STEIFF plyšový medvídek Lotte s kufrem 28 cm

1.039 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A030512

STEIFF plyšový medvídek Charly 30 cm béžový s kufrem
Plyšový medvídek Charly s kufrem
Číslo zboží: 012938

Barva: béžový
Velikost: 30 cm
z měkkého plyše
Lze prát při 30 stupních.
Kufr nelze prát.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


STEIFF plyšový medvídek Charly 30 cm béžový s kufrem
1.039 Kč