STEIFF Přívěsek na klíče - Beruška, 7 cm

STEIFF Přívěsek na klíče - Beruška, 7 cm


MOC¹
489 Kč
Cena
463 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
26 Kč (5%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A131264

STEIFF Přívěsek na klíče - Beruška, 7 cm
Beruška přináší štěstí. Je tedy dobré ji mít stále u sebe. Přívěsek je velký 7 cm a je vyroben z měkkého plyše. Krásná beruška, která ozdobí tvé klíče, nebo aktovku. Skvělá figurka pro každou příležitost.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 112379
Materiál: příjemný měkký plyš
Rozměr: 7 cm
naplněno syntetickým materiálem
pratelné na 30° v pracím pytlíku
s nezapomenutelnou "náušničkou v uchu"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


STEIFF Přívěsek na klíče - Beruška, 7 cm
MOC¹ 489 Kč
463 Kč
Top značky