Steiff Protect Me Kari jestřábník dětský ropucha 32 cm

Steiff Protect Me Kari jestřábník dětský ropucha 32 cm


Cena
1.480 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A219453

EAN: 4001505068287

Steiff Protect Me Kari jestřábník dětský ropucha 32 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Přichází Karri, ropucha z jestřábů, plavající se daleko - chtěla by najít svůj nový domov s vámi. Patří do naší nové série Protect Me, která vás chce seznámit s ohroženými druhy. Hawksbill dětské ropuchy žijí na pobřeží Kuby, Dominikánské republiky a Venezuely a jsou intenzivně loveny na maso a vejce. Druh je klasifikován jako „kriticky ohrožený“, a proto je na pokraji vyhynutí - ochrana je tedy důležitá národní! Dejte Karri nový domov - děkuje vám za to a stane se cenným novým členem rodiny. Realisticky vypadající dětská ropucha je vysoká 32 cm a je vyrobena z plyšového měkkého potištěného plyšu. Je kamarádkou i objektem studia a učení.

Podrobnosti:
 • Velikost: 32 cm
 • Barva: béžová / hnědá
 • Materiál: vyrobený z plyšového měkkého plyše
 • Výplň: plněná syntetickým výplňovým materiálem
 • oči: s plastovýma očima
 • stykačové tlačítko : s ušním knoflíkem z ušlechtilé oceli v uchu
 • Příslušenství

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Steiff

  Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

  Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


  Naše nejprodávanější

  Steiff Protect Me Kari jestřábník dětský ropucha 32 cm
  1.480 Kč