Steiff Rabbit Tilda 45 cm růžová

Steiff Rabbit Tilda 45 cm růžováCena
1.482 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A236099

EAN: 4001505080630

Steiff Rabbit Tilda 45 cm růžová
Tento text je přeložen automaticky.
"Přichází Tilda králík, vysoký 45 cm, nový člen rodiny Soft Cuddly Friends, vyrobený z plyšově měkkého růžového plyšu!
Tilda je kamarádka a je ideální pro malé i starší děti. Tilda Hase má zvláště měkký nos a vtipné dlouhé poddajné uši. V hýždích a v zadních nohách se pracuje s granulátovými vaky. To umožňuje Tildě dobře sedět. Ale můžete s tím také chytit a hrát si dobře. A v přestávkách jí Tilda Hase přesměruje uši přes obličej filantropa a zašeptá krásné usnavé příběhy do ucha. Krásný dárek pro narození, křest a narozeniny. Nebo jako překvapení mezi tím.

Podrobnosti:
  • 45 cm
  • Vyrobeno z plyšového měkkého plyše
  • Plněné syntetickým plnivem
  • S plastovýma očima
  • Lze prát v pračce při 30 ° C
  • S mosazným ""knoflíkem v uchu""
"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Naše nejprodávanější

Steiff Rabbit Tilda 45 cm růžová
1.482 Kč