STEIFF Sladká ovečka, ležící, růžová 48cm

STEIFF Sladká ovečka, ležící, růžová 48cm


Cena
1.502 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A086781

EAN: 4001505239663

STEIFF Sladká ovečka, ležící, růžová 48cm
Tento výrobek je doporučován naším Hebammen. Jedná se o výrobek bezpečný.

Sladká ovečka, ležící, růžová 48cm
Číslo výrobku: 239663

Vítej na světe, malý človíčku!

Sladká ovečka je vhodná pro děti od narození. Tato roztomilá ovečka nesmí v dětském pokojíčku chybět. Jak ji pojmenujete? Ovečka je velká 48 cm

Podrobnosti:
• Barva: růžová
• Materiál: plyš pro jemnou dětskou pokožku
• Rozměr: 48 cm
• Výplň: systetika
• pratelné na 30° C
• s nezapomenutelnou "náušničkou v uchu"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Naše nejprodávanější

STEIFF Sladká ovečka, ležící, růžová 48cm
1.502 Kč