Steiff Tuhin bílý tygr ležící 110

Steiff Tuhin bílý tygr ležící 110


Cena
8.695 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovních dnů

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A212344

Steiff Tuhin bílý tygr ležící 110
Tuhin, bílý tygr, je pozoruhodný 110 cm velký a leží dětem doslova u nohou. Se svou plyšovou, bílo-šedou pruhovanou měkkou kožešinou čeká na dětské pohlazení a mazlení.

Velký mazlivý tygr s jasnými očima a nádhernou bílá tyhří hřívou. Tuhin je ostražitý a jako živý. Miluje divoké kočkování, protože má rád každou legraci. Malé děti si mohou odpočinout na jeho silném rameni, když se potřebují trochu uklidnit, nebo si mohou v jeho pohodlné společnosti i přečíst knihu.

Tuhin, bílý tygr, je skvělý společník a sleduje své kamarády věrně na každém kroku. A když je čas jít do postele, stane se mazlivou kočkou a skočí do postele, aby se pomazlil.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 110 cm
  • Barva: bílá
  • Materiál: měkký plyš
  • Výplň: plněno syntetickým výplňovým materiálem
  • Oči: plast

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Steiff

Steiff – Plyšová hračka s knoflíkem v uchu

Každý je zná, každý je miluje - plyšová zvířata Steiff s knoflíkem v uchu. Firma Steiff vyrábí dětské výrobky již přes 130 let. Nejslavnější jsou dozajista velmi kvalitní plyšové hračky a medvídci, kteří mají také knoflík v uchu. Aktuální sortiment od Steiff zahrnuje plyšová zvířata různých druhů, hračky pro miminka, velmi kvalitní dětskou módu a doplňky. Výrobky Steiff se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a doprovází spoustu lidí mnohem déle než jen dětstvím. Pro mnohé sběratele je měnící se tematika velkou vášní.


Naše nejprodávanější

Steiff Tuhin bílý tygr ležící 110
8.695 Kč
Top značky