Sterntaler Good Sleep Figure Erik
Varianta:
 • Sterntaler Good Sleep Figure Erik
 • Sterntaler Usínací figurka Emmi Girl
 • Sterntaler Good Sleep Figure Duck Edda Baby

Cena
1.035 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A265914

EAN: 4046428869061

Sterntaler Good Sleep Figure Erik
Tento text je přeložen automaticky.
Roztomilá postava oslí Erik z fleecového materiálu Sterntaler, měkký velur a poly bavlna. Obrázek má zvukový modul, který reprodukuje zvuky rytmu v lůně během těhotenství. Má uklidňující účinek na vaše novorozené dítě a během několika minut ho zváží do spánku.

Podrobnosti:
 • rozměry: 30 x 26 x 10,5 cm
 • Materiál fleece / měkký velur: 100% polyester
 • materiál poly bavlna: 60% bavlna, 40% polyester
 • Čištění: Normální praní cyklus 40 ° C
 • Se srdečním tónem a suchým zipem
 • Věk: od 0 měsíců
úcta
Bělení chloru nemožné. Sušení v sklenici není možné. Nežádete žehlení.
Modul srdečního tónu musí být před praním odstraněn. Používejte pouze baterie určené k tomuto účelu (2x R6)! Vložte je tak, aby kladné i záporné póly byly na správném místě! Nevyhazujte použité baterie do domácího odpadu, ale odneste je na sběrné místo nebo je zlikvidujte v úložišti nebezpečných odpadů. Vyjměte z hračky prázdné baterie. Nenabíjejte nenabíjecí baterie. aden Dobíjecí baterie musí být před použitím vyjmuty z hračky. Dobíjecí baterie by se měly používat pouze pod dohledem dospělých. Nepoužívejte různé typy baterií a nepoužívejte nové a použité baterie současně. Nezkratujte spojovací tyče. Nekombinujte nové a staré baterie. Nemíchejte alkalické, standardní (zinek-uhlíkové) a dobíjecí (nikl-kadmiové) baterie.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Sterntaler

Módně všedním dnem

Díky kolekci od Staccato mohou módu milující rodiče obléci své děti stejně šik, jako se oblékají sami. Od miminek přes malé děti po teenagery se dají najít skvělé styly za rozumné peníze. Tvary se optimálně přizpůsobí dětskému tělu, což je ještě podpořeno např. extra gumičkami v kalhotách. Prohlédněte si sortiment Staccato a najděte oblečení, které se k Vašemu dítěti hodí. Kromě triček a šortek nabízí Staccato šátky, čepice a zimní kombinézy, které Vaše dítě vybaví do každého počasí.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Sterntaler Good Sleep Figure Erik
Průměrné hodnocení výrobku:
16 hodnocení
 
12
 
2
 
1
 
1
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
 • 100% nezávisle
 • Zcela transparentně
 • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější

Sterntaler Good Sleep Figure Erik
1.035 Kč