Sterntaler Hřejivý polštář Peggy 3151732
Cena
272 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A202111

EAN: 4055579545618

Sterntaler Hřejivý polštář Peggy 3151732
Hřejivé polštáře se sáčkem s ovsem a chrastítkem vydávají příjemné teplo a uklidní při malých bolestech. Sáček s ovsem se ohřívá v troubě.

Podrobnosti:
 • Praní na 40 °C

 • Upozornění pro bezpečnou manipulaci s hřejivým polštářem:
  Sáček s ovsem nikdy nedávat dítěti bez vnějšího obalu. Sáček s ovsem se dá vyměnit, pokud se objeví změny barvy nebo popálená místa. Ty mohou vzniknout chybným užitím (přehřátí nebo přesušení). Sáček s ovsem vložit do čistého, suchého vnějšího obalu. Sáček skladovat v suchu a chladu, aby nevznikaly choroboplodné zárodky.Hřejivé polštáře se nesmí používat u předčasně narozených dětí a dětí do 1 měsíce. Sáček s ovsem je určen pro ohřívání v troubě. Při použití v mikrovlnné troubě (např. 600 Watt ca. 1,5 minuty) je třeba po 1. testu rukou ohledně stavu ohřátí ca. 5 minut počkat a před vložením do textilního obalu provézt druhý tepelný test, protože se dá počítat se vzestupem teploty.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Sterntaler

  Módně všedním dnem

  Díky kolekci od Staccato mohou módu milující rodiče obléci své děti stejně šik, jako se oblékají sami. Od miminek přes malé děti po teenagery se dají najít skvělé styly za rozumné peníze. Tvary se optimálně přizpůsobí dětskému tělu, což je ještě podpořeno např. extra gumičkami v kalhotách. Prohlédněte si sortiment Staccato a najděte oblečení, které se k Vašemu dítěti hodí. Kromě triček a šortek nabízí Staccato šátky, čepice a zimní kombinézy, které Vaše dítě vybaví do každého počasí.


  Naše nejprodávanější

  Sterntaler Hřejivý polštář Peggy 3151732
  272 Kč