STERNTALER Hřejivý polštářek hroch Norbert 3151620

STERNTALER Hřejivý polštářek hroch Norbert 3151620

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 382 Kč
252 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 130 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A165382

STERNTALER Hřejivý polštářek hroch Norbert 3151620
Hřejivé polštáře se sáčkem s ovsem a chrastítkem vydávají příjemné teplo a uklidní při malých bolestech.
Sáček s ovsem se ohřívá v troubě.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 3151620
• Rozměr: ca. 30 cm
• Materiál: 100% polyester; Nicki: 80 % bavlna, 20 % polyester
• Praní na 40°C

Upozornění pro bezpečnou manipulaci s hřejivým polštářem:
Sáček s ovsem nikdy nedávat dítěti bez vnějšího obalu. Sáček s ovsem se dá vyměnit, pokud se objeví změny barvy nebo popálená místa. Ty mohou vzniknout chybným užitím (přehřátí nebo přesušení).
Sáček s ovsem vložit do čistého, suchého vnějšího obalu. Sáček skladovat v suchu a chladu, aby nevznikaly choroboplodné zárodky.
Hřejivé polštáře se nesmí používat u předčasně narozených dětí a dětí do 1 měsíce.
Sáček s ovsem je určen pro ohřívání v troubě. Při použití v mikrovlnné troubě (např. 600 Watt ca. 1,5 minuty) je třeba po 1. testu rukou ohledně stavu ohřátí ca. 5 minut počkat a před vložením do textilního obalu provézt druhý tepelný test, protože se dá počítat se vzestupem teploty.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Sterntaler

Módně všedním dnem

Díky kolekci od Staccato mohou módu milující rodiče obléci své děti stejně šik, jako se oblékají sami. Od miminek přes malé děti po teenagery se dají najít skvělé styly za rozumné peníze. Tvary se optimálně přizpůsobí dětskému tělu, což je ještě podpořeno např. extra gumičkami v kalhotách. Prohlédněte si sortiment Staccato a najděte oblečení, které se k Vašemu dítěti hodí. Kromě triček a šortek nabízí Staccato šátky, čepice a zimní kombinézy, které Vaše dítě vybaví do každého počasí.


STERNTALER Hřejivý polštářek hroch Norbert 3151620
MOC¹ 382 Kč
252 Kč