STERNTALER Hrníček s uchy - brouk Katharina 6841625

STERNTALER Hrníček s uchy - brouk Katharina 6841625

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • STERNTALER Hrníček s oušky - osel Emmi

MOC¹ 164 Kč
113 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 51 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A166310

STERNTALER Hrníček s uchy - brouk Katharina 6841625
Hrníček s uchy s pěkným motivem. Protiskluzové dno.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 6841625
• Protiskluzové dno.
• Věk: od 11 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Sterntaler

Módně všedním dnem

Díky kolekci od Staccato mohou módu milující rodiče obléci své děti stejně šik, jako se oblékají sami. Od miminek přes malé děti po teenagery se dají najít skvělé styly za rozumné peníze. Tvary se optimálně přizpůsobí dětskému tělu, což je ještě podpořeno např. extra gumičkami v kalhotách. Prohlédněte si sortiment Staccato a najděte oblečení, které se k Vašemu dítěti hodí. Kromě triček a šortek nabízí Staccato šátky, čepice a zimní kombinézy, které Vaše dítě vybaví do každého počasí.


STERNTALER Hrníček s uchy - brouk Katharina 6841625
MOC¹ 164 Kč
113 Kč