Sterntaler Pletená oteplovací taška růžová
Varianta:
  • Sterntaler Pletená oteplovací taška růžová
  • Sterntaler Pletená oteplovací taška modrá
  • Sterntaler Pletený tepelný vak oblázek

Cena
371 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278641

EAN: 4055579075849

Sterntaler Pletená oteplovací taška růžová
Tento text je přeložen automaticky.
Růžová oteplovací taška vyrobená z bavlny pletená s pleteným motivem hvězdy, který dává bolesti a bolesti malým pocitům tepla a pohodlí. Je to dobrá alternativa ke známé láhvi na horkou vodu a je také vhodná pro děti. Zahřívací vak lze používat od 1 měsíce.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 22 cm
  • Vnější materiál: 100 % bavlna
  • Vstup materiálu: Obal: 100% bavlna
  • Výplň materiálu: 100% oves
  • Čištění: Normální prací cyklus při 30 ° C
  • Věk: od 1 měsíce
úcta
Zvláštní pokyny pro bezpečné zacházení s tepelnými podložkami: Nikdy nepoužívejte ovesné pytle bez vnějšího krytu pro dítě. Pokud dojde ke změně barvy a popálení, musí být ovesný pytel vyměněn. To může být způsobeno nesprávnou manipulací (přehřátím nebo přehřátím). Ovesné pytle by měly být umístěny pouze v čistém a suchém vnějším obalu. Ovesné pytle skladujte na suchém a chladném místě, aby se zabránilo tvorbě choroboplodných zárodků. Tepelný polštář se nesmí používat u předčasně narozených dětí a dětí mladších než 1 měsíc. Ovesný pytel je určen k ohřevu v peci. Při použití mikrovlny (příklad: 600 wattů cca 1,5 min.) Vyčkejte cca. 5 minut. po první zkoušce zahřívání rukou a před vložením do textilního potahu proveďte zkoušku zahřívání z druhé ruky, protože lze očekávat zvýšení teploty.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Sterntaler

Módně všedním dnem

Díky kolekci od Staccato mohou módu milující rodiče obléci své děti stejně šik, jako se oblékají sami. Od miminek přes malé děti po teenagery se dají najít skvělé styly za rozumné peníze. Tvary se optimálně přizpůsobí dětskému tělu, což je ještě podpořeno např. extra gumičkami v kalhotách. Prohlédněte si sortiment Staccato a najděte oblečení, které se k Vašemu dítěti hodí. Kromě triček a šortek nabízí Staccato šátky, čepice a zimní kombinézy, které Vaše dítě vybaví do každého počasí.


Naše nejprodávanější

Sterntaler Pletená oteplovací taška růžová
371 Kč