STERNTALER Usínací figurka pes Hanno 3101619

STERNTALER Usínací figurka pes Hanno 3101619


  • STERNTALER Usínací figurka brouk Katharina 3101625
  • Sterntaler Usínací figurka Emmi Girl
  • Sterntaler hračka na dobrou noc - Waldis zajíček Hoppel

MOC¹
955 Kč
Cena
736 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
219 Kč-23%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A165377

STERNTALER Usínací figurka pes Hanno 3101619
Usínací figurka z flaušové látky a Nicki obsahuje modul, který reprodukuje tlukot srdce v mateřském lůně během těhotenství. To uklidňuje novorozence, který tak rychle usne.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 3101619
• Rozměr: ca. 30 cm
• Materiál: Flauš: 100% polyester; Nicki: 80% bavlna, 20% polyester; bavlněná látka: 100% bavlna
• Praní na 40°C
• S tlukotem srdce


Upozornění
Modul s tlukotem srdce se musí před praním vyjmout. Používejte výhradně pro něj určené baterie (2x R6)! Vložte je tak, aby byly pozitivní a negativní póly na správném místě. Použité baterie nevyhazujte do běžného odpadu, ale odevzdejte je na sběrných místech. Vybité baterie vyndejte z hračky. Baterie, které nejsou dobíjecí, se nesmí dobíjet. Dobíjecí baterie se musí před dobíjením vyndat z hračky. Dobíjecí baterie se smí dobíjet jen za dozoru dospělých. Nepoužívejte různé typy baterií a nepoužívejte současně nové a použité baterie. Nemíchejte nové a staré baterie. Nemíchejte alkalické, standardní a dobíjecí baterie.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Sterntaler

Módně všedním dnem

Díky kolekci od Staccato mohou módu milující rodiče obléci své děti stejně šik, jako se oblékají sami. Od miminek přes malé děti po teenagery se dají najít skvělé styly za rozumné peníze. Tvary se optimálně přizpůsobí dětskému tělu, což je ještě podpořeno např. extra gumičkami v kalhotách. Prohlédněte si sortiment Staccato a najděte oblečení, které se k Vašemu dítěti hodí. Kromě triček a šortek nabízí Staccato šátky, čepice a zimní kombinézy, které Vaše dítě vybaví do každého počasí.


Naše nejprodávanější

STERNTALER Usínací figurka pes Hanno 3101619
MOC¹ 955 Kč
736 Kč
Top značky