Sterntaler Uspávací ovečka Stanley 3101628

Sterntaler Uspávací ovečka Stanley 3101628


  • STERNTALER spi-sladko-figurka Emmi
  • STERNTALER Usínací figurka brouk Katharina 3101625
  • STERNTALER Usínací figurka pes Hanno 3101619
  • Sterntaler hračka na dobrou noc - Waldis zajíček Hoppel

Cena
608 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A194585

Sterntaler Uspávací ovečka Stanley 3101628
Uspávací figurka z flaušové látky obsahuje modul, který reprodukuje tlukot srdce v mateřském lůně během těhotenství. Uklidňuje novorozence a pomůže mu usnout.

Podrobnosti:
  • Materiál: Flauš: 100% polyester; bavlna: 60% bavlna, 40% polyester
  • Se suchým zipem a modulem tlukotu srdce
  • Běžné praní na 40 °C
  • Rozměr: 30 cm
Upozornění
Modul s tlukotem srdce se musí před praním vyjmout. Používejte výhradně určené baterie (2x R6)! Vložte je tak, aby byly pozitivní a negativní póly na správném místě. Použité baterie nevyhazujte do běžného odpadu, ale odevzdejte je na sběrných místech. Vybité baterie vyndejte z hračky. Baterie, které nejsou dobíjecí, se nesmí dobíjet. Dobíjecí baterie se musí před dobíjením vyndat z hračky. Dobíjecí baterie se smí dobíjet jen za dozoru dospělých. Nepoužívejte různé typy baterií a nepoužívejte současně nové a použité baterie. Nemíchejte nové a staré baterie. Nemíchejte alkalické, standardní a dobíjecí baterie.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Sterntaler

Módně všedním dnem

Díky kolekci od Staccato mohou módu milující rodiče obléci své děti stejně šik, jako se oblékají sami. Od miminek přes malé děti po teenagery se dají najít skvělé styly za rozumné peníze. Tvary se optimálně přizpůsobí dětskému tělu, což je ještě podpořeno např. extra gumičkami v kalhotách. Prohlédněte si sortiment Staccato a najděte oblečení, které se k Vašemu dítěti hodí. Kromě triček a šortek nabízí Staccato šátky, čepice a zimní kombinézy, které Vaše dítě vybaví do každého počasí.


Sterntaler Uspávací ovečka Stanley 3101628
608 Kč
Top značky