Sterntaler zahřívací polštářek - Waldis sluníčko
Sterntaler zahřívací polštářek - Waldis sluníčko
Sterntaler zahřívací polštářek - Waldis sluníčko
236 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Sterntaler zahřívací polštářek - Waldis sluníčko


Cena
236 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A227432

Sterntaler zahřívací polštářek - Waldis sluníčko
Zahřívací polštářek z kolekce Hoppel z měkkého veluru a potištěné bavlněné látky - vhodné pro děti jako alternativa k zahřívací láhvy! Sáček s obilovinami lze snadno vyjmout a ohřát jej v troubě nebo v mikrovlnné troubě.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 21 cm
  • Materiál: měkký velur: 100% polyester; popelín: 100% bavlna
  • Lze prát na 40 °C, ohřívací sáček před praním vyjměte.

Upozornění
Ohřívání sáčku v troubě: Předehřejte troubu na 75 °C Před ohříváním vyjměte sáček z obalu a položte jej na čistý rošt. Rošt umístěte v troubě do střední polohy. Nechte v troubě ohřívat po dobu maximálně 15 minut. Sáček s obilovinami vyjměte z trouby a zkontrolujte jeho teplotu před jeho vložením do obalu. Teplota nesmí přesáhnout teplotu dlaně. Pro provedení kontroly podržte sáček s obilovinami v ruce.

Sáček s obilovinami nikdy nedávat dítěti bez vnějšího obalu. Sáček s obilovinami musí být vyměněn, pokud se objeví změny barvy nebo popálená místa. Ty mohou vzniknout chybným užitím (přehřátí nebo přesušení). Sáček s obilovinami vložte do čistého, suchého vnějšího obalu. Sáček skladujte v suchu a chladu, aby nevznikaly choroboplodné zárodky. Zahřívací polštář se nesmí používat u předčasně narozených dětí a dětí do 1 měsíce věku. Sáček s ovsem je určen pro ohřívání v troubě. Při použití v mikrovlnné troubě (např. 600 Watt po dobu ca 1,5 minuty) je třeba po prvním testu teploty pomocí dlaně cca 5 minut počkat a před jeho vložením do textilního obalu provést druhý tepelný test, neboť lze počítat se zvýšením teploty.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Sterntaler

Módně všedním dnem

Díky kolekci od Staccato mohou módu milující rodiče obléci své děti stejně šik, jako se oblékají sami. Od miminek přes malé děti po teenagery se dají najít skvělé styly za rozumné peníze. Tvary se optimálně přizpůsobí dětskému tělu, což je ještě podpořeno např. extra gumičkami v kalhotách. Prohlédněte si sortiment Staccato a najděte oblečení, které se k Vašemu dítěti hodí. Kromě triček a šortek nabízí Staccato šátky, čepice a zimní kombinézy, které Vaše dítě vybaví do každého počasí.


Naše nejprodávanější

Sterntaler zahřívací polštářek - Waldis sluníčko
236 Kč
Top značky