Sylvanian Families Alpaca: Family Wollig
Cena
531 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A271971

EAN: 5054131053584

Sylvanian Families Alpaca: Family Wollig
Tento text je přeložen automaticky.
Sylvanian Families jsou malé roztomilé flockované zvířecí postavy s pohyblivými pažemi, nohama a hlavami, které nosí láskyplně ručně vyráběné oblečení. Do rodiny Wolligských alpak patří otec Andre, matka Ariana, dcera Fiorella a syn Gabriel. Ariana a Andre jsou velmi zruční, protože milují pletení a vyšívání. Dcera Fiorella také miluje vyšívání a ráda zdobí její šaty. Sonny Gabriel je také vždy tam, když rodina plete a vyšívá, plazí se kolem a často se zamotá do pletací vlny svého otce. Sada obsahuje 4 postavy. Čísla jsou asi 3-6 cm vysoká a vhodná pro děti od 3 let.

Details:
 • Velikost čísel: cca. 3 až 6 cm
 • Obsah: čtyři postavy
 • Od 3 let

 • úcta
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Příslušenství

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Sylvanian Families Alpaca: Family Wollig
  531 Kč