Sylvanian Families Baletní divadlo
Momentálně vyprodáno

Sylvanian Families Baletní divadlo

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
1.250 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A228033

Sylvanian Families Baletní divadlo
Baletní divadlo Sylvanian Families "Tutu" je roztomilou hračkou pro děti a obsahuje speciální čokoládovou zaječí holčičku s baletními cvičkami a tutu sukýnkou, která je k dispozici pouze v této sadě.

Na otočné podium můžete umístit až tři figurky a otáčet kličkou. Divadlo může hrát hudbu z baletu Labutí jezero a Louskáček, takže váš baletní výkon je ještě klasičtější. Můžete také k divadlu připojit hudební přehrávač a prostřednictvím reproduktorů přehrávat vlastní oblíbenou hudbu. Otočte tréninkovou tyč a použijte ji jako stůl.

Divadelní scéna může být také přeměněna na kluziště. Může být také použita pro módní přehlídky, školní představení, taneční párty a další. Prodlužte si hru o další hodiny tím, že zapojíte přátele ze sady Baletní škola a Kamarádi na bruslích (k dostání zvlášť). Propojte baletní divadlo "Tutu" také s městským domem Sylvanian Families se světlem (prodává se samostatně). Scény a další hudba pro baletní školu jsou k dispozici ke stažení na webu Sylvanian Families.

Podrobnosti:
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Příslušenství

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Hodnocení

  Hodnocení zákazníků - Sylvanian Families Baletní divadlo
  Průměrné hodnocení výrobku: 1 hodnocení
   
  1
   
  0
   
  0
   
  0
   
  0
  eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
  Recenze
  Top značky