Sylvanian Families Krasobruslařky 2ks

Sylvanian Families Krasobruslařky 2ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!
481 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A228037

Sylvanian Families Krasobruslařky 2ks
Sylvanian Families jsou roztomilé hračky pro vaše děti. Sada Kluziště obsahuje čokoládovou zaječí holčičku a sametovou kočičku v zimním oblečení a s bruslemia zvláštními podstavci. Obleč postavičkám brusle a nech je si zabruslit. Podlahovou plochu baletní školy "Tutu" (k dostání zvlášť) lze otočit a proměnit tak podium na kluziště. Postav figurky na podstavce, aby mohly bruslit. Tak budou moci bruslit i jiné postavičky, když jim nazuješ brusle a postavíš je na podstavce. Skvělý dárek pro vaše děti!

Podrobnosti:
  • Věk: od 3 let
Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Sylvanian Families Krasobruslařky 2ks
481 Kč