Sylvanian Families Lanovka
Cena
342 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A294314

EAN: 5054131054529

Sylvanian Families Lanovka
Tento text je přeložen automaticky.
Sylvanian Families je jedinečný a okouzlující výběr jedinečných zvířecích postav s okouzlujícími a krásnými domy, nábytkem a doplňky. Žijí, pracují a hrají v idylické a nádherné Sylvanian Village.

Obrovská horolezecká zábava s lanovkou Sylvanian Families. Roztomilá miminka se mohou na herní sadě hodně vylézt. Jakmile dosáhnou vrcholu plošiny, mohou se dostat na lanovku a jít tam a zpět. Pokud zatáhnete za malý kmen stromu, lanovka se pohne a větrný mlýn se otočí. Sada dětské lanové hry Sylvanian Families zahrnuje cca. 21x25cm velká lanovka a postavička zajíčka mléka. Vhodné pro děti od 3 let.

Detaily produktu:
  • Kabel s rozměry (LxH): 21 cm x 25 cm
  • výška obrázek : Cca. 6 cm
  • Rozsah dodávky: lanovka, postavička zajíček z mléka zajíček
  • Věk: od 3 let

Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Sylvanian Families Lanovka
Sylvanian Families Lanovka
342 Kč