Sylvanian Families Maják

Sylvanian Families Maják


Cena
1.215 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A228030

Sylvanian Families Maják
Maják "Nebeská hvězda" od Sylvanian Families je skvělým dárkem pro děti.

Dědeček čokoládový zajíček přestavěl tento maják "Nebeská hvězda" z pobžeřní chatrče, aby zde rodinka mohla přenocovat. Maják může být také správně osvětlený. Horní částí lze otáčet, stejně jako v reálném majáku. Na stropě pokojíčku se objeví hvězdy, když na něj zasvítí světlo z majáku. Tato sada obsahuje snímky a krásně navržený nábytek.

Můžete si vybrat ze tří různých vzorků tím, že vyměníte snímky. Podlaha v suterénu byla inspirována mořem a podlaha v patře zase oblohou. Je zde také různý nábytek, jako je například, pohovka ve tvru ušle a velrybí stůl.

Maják "Nebeská hvězda" lze kombinovat s řadou dalších produktů. Zkombinujte jej s městským domem se světlem nebo se základním domem a postavte větší dům.

Připojte žebřík nebo balón majáku k létajícímu balónu a umístěte modrého ptáčka ze sady Vzdušný balón na plot majáku.

Podrobnosti:
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Příslušenství

  Cena
  634 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Sylvanian Families Maják
  1.215 Kč
  Top značky