Sylvanian Families Malinový dům
Cena
971 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A294307

EAN: 5054131053935

Sylvanian Families Malinový dům
Tento text je přeložen automaticky.
Sylvanian Families je jedinečný a okouzlující výběr jedinečných zvířecích postav s okouzlujícími a krásnými domy, nábytkem a doplňky. Žijí, pracují a hrají v idylické a nádherné Sylvanian Village.

The Sylvanian Families Raspberry House je roztomilý malý dům, kde rodina čokoládových králíků aden ráda zve přátele. Uvnitř domu můžete hrát spoustu her a na verandě najdete také roztomilá malá zvířata.

Herní sada Raspberry House obsahuje čokoládovou postavičku zajíček zajíček a palandu se skluzavkou. Stejně jako všechny domy Sylvanian Families lze malinový dům kombinovat se všemi ostatními domy a obchody. Vhodné pro děti od 3 let.

Detaily produktu:
  • Rozměry balení (DxŠxV): 26,8 cm x 19 cm x 25,5 cm
  • výška dítěte: ca 6 cm
  • Rozsah dodávky: Čokoládová aden bunny baby postava a podkrovní postel se skluzavkou
  • Věk: od 3 let

Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Sylvanian Families Malinový dům
971 Kč