Sylvanian Families® Opičí rodina
Cena
373 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A195195

EAN: 5054131052143

Sylvanian Families® Opičí rodina
Kurt ví o přírodě víc, než kde kdo jiný ve vesnici Sylvanian. Je známý botanik a tráví dny hledáním květin a rostlin v lese.

Eyleen pečlivě kreslí rostliny a květiny, které její muž přinese domů. Její skici jsou tak detailní, že to někdy trvá až týden, než nakreslí jednoduchou květinu. Mani je velmi aktivní. Jako jedna z nejlepších cvičenek z vesnice Sylvanian tráví své dny děláním salt, držením rovnováhy na kládě apod.

Podrobnosti:
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Sylvanian Families® Opičí rodina
373 Kč