SYLVANIAN Families Rodina Divokých zajíců

SYLVANIAN Families Rodina Divokých zajíců


655 Kč
Cena
397 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
258 Kč (39%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136059

SYLVANIAN Families Rodina Divokých zajíců
Sylvanian Families je jedinečná a úchvatná volba výjimečných zvířecích figurek s překrásnými zařízenými domečky a dalšími doplňky. Žijí, pracují a hrají si v krásné idylické a překrásné Sylvanian vesničce.

Tatínek Bent je vedoucí restaurace. Jako fanoušek kávy ji rád všem připravuje a je to dobrý šéf. Někdy dětem dává hádanky. Má také mnoho přátel.

Maminka Lone vyučuje ve škole předmět zpěv. Děti ve vesnici ji mají rádi, protože má moc krásný hlas. Poslouchej její hlásek, když půjdeš okolo.

Bart Gregor je zvědavý a stále se na něco ptá. Ve škole se mu líbí, protože učitelé toho vědí více než on. Nyní přemýšlí, jaký to je zazrák, když děti začínají chodit.

Sestra Ulrika bývá zasněná a má silnou mysl. Je to opravdová dáma. Ochraňuje svou bílou květinu, kterou chce darovat svým přátelům.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 3134
• obsahuje 4 figurky: tatínka, maminku, bratra a sestru
• Rozměry: ca. 6 -8 cm
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SYLVANIAN Families Rodina Divokých zajíců
655 Kč
397 Kč
Top značky