Sylvanian Families® Rodina Marshmallow myšek 5308

Sylvanian Families® Rodina Marshmallow myšek 5308


Cena
486 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A242242

EAN: 5054131053089

Sylvanian Families® Rodina Marshmallow myšek 5308
Sylvanian Families je krásná série hraček s motivy zvířátek s pohyblivýma ručkama a nožkkama, propracovanými budovami a domy a daké nábytkem a příslušenstvím.

Postavičky spolu žijí v souladu ve fantastickém světě ve vesničce hluboko v lese. Idylická vesnička leží u jezírka a je obklopena zelenými kopečky a hlubokými lesy.

Sylvanian Families povzbuzují individuální kreativitu a fantazii dětí. Zábavnou formou si budou děti hrát na nákupy, dovolenou, povolání a školku a přehrávat běžné každodenní situace.

Jednotlivé produkty lze spolu kombinovat a postafají se o nkonečnou zábavu. Sylvanian Families jsou skvělými sběratelskými kousky.

Členové Sylvanian Families, rodinka Marshmallow, mají v uších sladká srdíčka. Tatínek je skutečným labužníkem a miluje jídlo. Maminka Bianca je velice bystrá a dokáže vyluštit každou hádanku. Syn má výbornou paměť a dcera miluje nade vše matematiku. Všechny postavičky jsou zcela pohyblivé, cca 6 - 8 cm velké a mají krásné kostkované oblečení. Sadu Sylvanian Families tvoří tatínek Bernhard, maminka Bianca, dcera Katherine a syn Chistopher.

Podrobnosti:
  • 4 figurky: tatínek Bernhard, maminka Bianca, dcera Katherine a syn Chistopher
  • Věk: od 3 let
Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Sylvanian Families® Rodina Marshmallow myšek 5308
Průměrné hodnocení výrobku:
1 hodnocení
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

Sylvanian Families® Rodina Marshmallow myšek 5308
486 Kč